Takim gromkim akcentem kończymy piłkarski weekend!

Dużo akcji, walka, skuteczność mogłaby być lepsza.

Ale do przodu! Brawo!

Strzelali Kuba Nahorny i Mateusz Banaszek!

Nieprzypadkowy gol strzelony przez Łukasza w ostatniej sekundzie nas uratował. Wywozimy z Lesznowoli jeden punkt i wiele wniosków. Przed nami jeszcze kilka spotkań, trenujemy i walczymy!

Łapiemy delikatną zadyszkę i kończymy passę zwycięstw.

Na swoje usprawiedliwienie mamy to, że sobota godzina 16.00 to nie jest dobra pora na mecz  pogoda też średnia!

Strzelec bramki: Jan Frelek

Konsekwentnie robimy swoje! Brawo Grom!!

Strzelcy bramek:

Przemek Więczek
Łukasz Warchoł
Daniel Lasota
Adrian Godlewski

Kolejna fantastyczna postawa Zespołu, to była przyjemność!!!

Wszystkiego dobrego i dużo zdrówka dla kontuzjowanego w tym meczu Łukasza Widelskiego - trzymaj się!

Jan Frelek - trzy
Adam Bassina Djato - dwie

Kolejna fantastyczna remontada! Przegrywaliśmy po 10 minutach 2-0! Co to jest za Ekipa Szacuneczek Panowie Dzięki dla wszystkich, na których można było liczyć w tym sezonie!!

trzelcy bramek:

Jan Frelek
Łukasz Warchoł- trzy
Tomas Pavtel

Rollercoaster!!! Do przerwy 0-2, wyciągamy na 2-2, dostajemy na 2-3, a kończy się szalonym 5-3 dla nas!!! Pamiętajcie- nie liczy się ilość tylko jakość  SZACUNECZEK!!!

Dobry mecz, brawo Panowie za walkę, mimo tylko jednej zmiany! Dostaliśmy bramkę z rzutu karnego, do tego momentu świetna postawa! Porażka może się przytrafić, ale ważny jest charakter.