W dniu dzisiejszym rozgrywaliśmy kolejny mecz w lidze Orlików 2007. Tym razem zmierzyliśmy się na wyjeździe z zespołem UKS Olimpijczycy. Spotkanie dostarczyło wszystkim niesamowitych wrażeń! Od samego początku była walka o każdy metr boiska i dużo akcji pod jedną i drugą bramką. Pierwsza połowa zakończyła się nieznacznym prowadzeniem gospodarzy 1-0, ale z przebiegu gry bardziej sprawiedliwy byłby remis. Druga połowa to już spektakl tylko dla widzów o mocnych nerwach! Najpierw to my zdominowaliśmy gospodarzy i strzeliliśmy 3 gole. Potem UKS Olimpijczycy dwa razy nas skontrowali i był remis. Do końcowego gwizdka oba zespoły za wszelką cenę dążyły do zdobycia zwycięskiego gola. Jednak wynik nie uległ już zmianie. Brawo dla obu zespołów za wspaniałe widowisko.

UKS Olimpijczycy 3-3 (1-0) Grom Junior
Bramki dla naszego zespołu zdobyli: Tadek Jaremek 2, Bartek Latek.