W niedzielę 3 czerwca rozegraliśmy kolejny mecz w lidze Orlików. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół UKS Football Academy.

Był to typowy mecz walki i to jeszcze w dużym upale. Momentami mieliśmy inicjatywę my jako gospodarze, ale też były takie fragmenty meczu, że byliśmy w głębokiej defensywie. Do przerwy prowadziliśmy 3-1 po golach Tadka Jaremka. W drugiej połowie przeciwnicy doprowadzili do remisu.  Na szczęście dla nas przepiękną bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił Michał Prędki. Goście rzucili wszystkie swoje siły do ataku i zmusili nas do dużej pracy w obronie. My mieliśmy jeszcze swoje akcje np. strzał Bartka Malca w słupek, ale i goście mieli w ostatniej minucie akcję sam na sam z naszym bramkarzem, którą on wspaniale obronił. Co za emocje, co za mecz! Strzeliliśmy o jednego gola więcej i wygraliśmy. Brawo dla całej drużyny.

Skład Gromu: Maciej Kielczyk - Mateusz Wierzchołowski, Ernest Kiljański, Michał Prędki, Kuba Kuryś, Szymon Janowicz (kapitan), Tadek Jaremek oraz Karol Pokrzywnicki, Bartek Malec, Alek Kardasz, Wiktor Matysiak, Krystian Boguradzki, Kacper Matysiak i Leon Michałowski.

Bramki: Tadek Jaremek 3, Michał Prędki.