W dniu 9 grudnia odbył się fantastyczny turniej- Świąteczny Puchar Prezesa 2017!!! 
W zmaganiach wzięli udział młodzi zawodnicy Gromu Warszawa w dwóch kategoriach wiekowych: 2007/2008 oraz 2009/2010. Turniej miał formułę mini ligi Mistrzów. Na boisku zobaczyliśmy takie drużyny jak: Manchester United, Real Madryt, PSG, Bayern Monachium, Chelsea Londyn, Barcelona, czy Juventus Turyn, które było złożone z naszych zawodników. Turniej był bardzo wyrównany. Nie zabrakło świetnych meczów, pięknych bramek oraz wspaniałych emocji! Do ostatniego meczu trwała zacięta walka o pierwsze miejsce. W grupie starszej tryumfatorem okazała się drużyna Chelsea Londyn, a w grupie młodszej wygrał Juventus Turyn.

Na koniec odbyła się Wielka Gala Finałowa, podczas której wręczone zostały puchary, medale oraz nagrody indywidualne. Najlepszymi zawodnikami turnieju zostali:​​​​​​​​​​​​​​​​ Mateusz Wierzchołowski (rocznik 2007) i Ernest Kijański (rocznik 2009). Nikt nie wyszedł z pustymi rękoma- medal oraz torba prezentów przewidziana była dla każdego zawodnika!

Dziękujemy wszystkim obecnym za emocjonujący dzień i doskonałą zabawę!!! Dzięki wszystkim za pomoc w organizacji tego wydarzenia.