Ogłaszamy nabór uzupełniający dla roczników 2013-2007! Przyjdź i spróbuj swoich sił w szkółce piłkarskiej Grom Junior.

Kontakt pod telefonem 536 423 234!!! .

Ogłaszamy nabór uzupełniający dla roczników 2009-2007 grających w lidze! Przyjdź i spróbuj swoich sił w szkółce piłkarskiej Grom Junior.

Kontakt pod telefonem 536 423 214!!! Treningi na AWF, Marymoncka 34.

Wspaniały mecz naszej drużyny w Lidze Orlików!
Nasz młody zespół Grom Junior 2008 zdecydowanie pokonał Turbo Football Accademy. Chłopcy zagrali z ogromnym zaangażowaniem. Miło było patrzeć jak funkcjonował nasz zespół – wszyscy się wspierali, motywowali i nawzajem sobie podpowiadali. W naszej grze było dużo pozytywnej energii i chęci do gry, czego efektem było wiele nietuzinkowych akcji i piękne gole. Trudno kogoś wyróżnić bo wszyscy grali dziś dla zespołu. Na uwagę zasługują debiutanckie bramki Filipa Rumiaka i Karola Pokrzywnickiego w barwach naszego klubu w meczach ligowych! Mamy nadzieję, że ten mecz zmotywuje naszych zawodników do jeszcze większej pracy na treningach!!!

Turbo Football Accademy 1 - 14 Grom Warszawa (1-9)

Skład Gromu 2008: Bartek Remiszewski – Filip Rumiak, Ernest Kijlański, Szymon Janowicz, Kacper Markowski, Krystian Boguradzki, Julek Kuciej (kapitan) oraz Witor Matysiak i Karol Pokrzywnicki.

Bramki: Szymon Janowicz (3 min), Filip Rumiak (4 min), Szymon Janowicz (9 min), Kacper Markowski (12 min), Julek Kuciej (13’), Krystian Boguradzki (14’), Julek Kuciej (12’) Krystian Boguradzki (28’), Julek Kuciej (35 ‘), Karol Pokrzywnicki (38’), Julel Kuciej (41’), Julek Kuciej (42’), Julek Kuciej (48’), Krystian Boguradzki (50’).

Jako trenerzy jesteśmy oczywiście dumni z gry naszych podopiecznych, jednak dziękujemy drużynie gospodarzy za zaangażowanie i walkę do końca. Należy bowiem pamiętać, że w tym wieku najważniejsza jest nauka i mecze drużyn młodzieżowych kierują się swoimi prawami. Wystarczy tylko dodać, że był to 3 nasz mecz ligowy (zadebiutowaliśmy w lidze we wrześniu – gra się tutaj 4x 15 minut, 6 zawodników w polu plus bramkarz). Dwa poprzednie przegraliśmy z KS Drukarz III 3-12 (bramki Szymon Janowicz 2 i Igor Ozimek 1) oraz z KS Delta II 0-6. Czekamy z niecierpliwością na kolejne mecze!

W niedziele 2 września rozgrywki ligowe wznowił Grom Junior 2007, który w tym sezonie występuje w IV lidze okręgowej D2. W pierwszym meczu przegraliśmy na wyjeździe z drużyną UKS Orlik 4-1 (3-1).

Pierwszy raz graliśmy w systemie 9 na 9 na dużym boisku, co sprawiało nam jeszcze dużo kłopotów, poza tym zaprezentowaliśmy formę wybitnie wakacyjną. Dlatego nie zamierzamy długo rozpamiętywać tej porażki, tylko uczymy sìę dalej i czekamy na kolejne mecze! Jedynego gola dla naszego zespołu strzelił Szymon Janowicz.

W sobotę 9 czerwca rozegraliśmy przedostatnią kolejkę w lidze Orlików MZPN. Tym razem na wyjeździe zmierzyliśmy się z zespołem AP Giganci.

Od początku meczu staraliśmy się grać podaniami i konstruować ładne akcje. Dużym wyzwaniem dla zawodników był ogromny upał tego dnia. Jednak lepiej znieśliśmy trudne warunki pogodowe i na boisku pokazaliśmy ładną zespołową grę, dużo ciekawych akcji i fajnych zagrań. Do przerwy prowadziliśmy 2-0.Po przerwie za prezentowaliśmy się bardzo widowiskowo. Szybkie akcje, ładne podania i mnóstwo goli. Mecz zakończył się naszych wysokim zwycięstwem 8-1. Na uwagę zasługuje niesamowite interwencja naszego bramkarza, kiedy to pod koniec meczu bardzo pewnie obronił wydawać się mogło stuprocentowego gola dla przeciwników i 4 gole strzelone przez Julka Kucieja.
Dzięki temu zwycięstwu, na kolejkę przed końcem ligi, zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w tabeli!!! Brawo dla całej drużyny!
Skład Gromu: Maciek Kielczyk - Mateusz Wierzchołowski, Ernest Kijlański, Szymon Janowicz, Wiktoria Boguradzka, Michał Prędki, Tadek Jaremek oraz Julek Kuciej, Krystian Boguradzki, Alek Kardasz, Kacper Markowski, Leon Michałowski i Kuba Kielczyk.
Bramki: Julek Kuciej -4, Mateusz Wierzchołowski 2, Krystian Boguradzki i Tadek Jaremek.
W dniu 6 czerwca rozgrywaliśmy tzw. mecz na szczycie w lidze Orlików E1 MZPN. Tym razem zmierzyliśmy się z liderem - zespołem UKS Orlik Mokotów, z którym przegraliśmy dwa tygodnie temu po bardzo dramatycznych okolicznościach 6-7.

Bardzo chcieliśmy się zrewanżować liderowi i do meczu przystąpiliśmy bardzo skoncentrowani. Nie był to w naszym wykonaniu może piękny mecz (przyzwyczailiśmy już naszych kibiców do ładnych, przebojowych akcji), nie graliśmy tak jak zwykle szybkimi podaniami, za dużo było niepotrzebnej nerwowości, ale za to byliśmy zabójczo skuteczni w ataku i bardzo pewni w obronie. Pierwszego gola zdobyliśmy już w 20 sekundzie meczu, kiedy to sprytne podanie Szymona Janowicza wykorzystał Tadek Jaremek. Przeciwnicy nie mogli sobie w ogóle poradzić z naszymi  ofensywnymi zawodnikami i do przerwy było 4-0, po 3 bramkach Tadka Jaremka i jednym trafieniu Bartka Malca. Druga połowa meczu wyglądała podobnie. Kontrolowaliśmy przebieg meczu, strzelaliśmy kolejne gole i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo 8-1!
Brawo dla całej drużyny, wszyscy zasłużyli na pochwały. Bardzo pewnie zagrał nasz bramkarz i obrońcy. Na uwagę zasługuje również powrót do składu po dłuższej przerwie i dobra gra Wiktorii, 3 gole Tadka i debiutanckie trafienie w lidze Alka Kardasza! Dobrze grali także nasi ofensywni zawodnicy, czyli Julek, Szymon, Michał i Bartek, którzy nie dawali wytchnienia obrońcom przeciwników. Bardzo solidnie zagrał również Karol i Leon. Oby tak dalej.
Skład Gromu: Maciej Kielczyk - Mateusz Wierzchołowski, Ernest Kijlański, Szymon Janowicz, Wiktoria Boguradzka, Michał Prędki, Tadek Jaremek oraz Julek Kuciej, Bartek Malec, Karol Pokrzywnicki, Leon Michałowski, Kuba Kielczyk.

W niedzielę 3 czerwca rozegraliśmy kolejny mecz w lidze Orlików. Tym razem naszym przeciwnikiem był zespół UKS Football Academy.

Był to typowy mecz walki i to jeszcze w dużym upale. Momentami mieliśmy inicjatywę my jako gospodarze, ale też były takie fragmenty meczu, że byliśmy w głębokiej defensywie. Do przerwy prowadziliśmy 3-1 po golach Tadka Jaremka. W drugiej połowie przeciwnicy doprowadzili do remisu.  Na szczęście dla nas przepiękną bramkę bezpośrednio z rzutu rożnego strzelił Michał Prędki. Goście rzucili wszystkie swoje siły do ataku i zmusili nas do dużej pracy w obronie. My mieliśmy jeszcze swoje akcje np. strzał Bartka Malca w słupek, ale i goście mieli w ostatniej minucie akcję sam na sam z naszym bramkarzem, którą on wspaniale obronił. Co za emocje, co za mecz! Strzeliliśmy o jednego gola więcej i wygraliśmy. Brawo dla całej drużyny.

Skład Gromu: Maciej Kielczyk - Mateusz Wierzchołowski, Ernest Kiljański, Michał Prędki, Kuba Kuryś, Szymon Janowicz (kapitan), Tadek Jaremek oraz Karol Pokrzywnicki, Bartek Malec, Alek Kardasz, Wiktor Matysiak, Krystian Boguradzki, Kacper Matysiak i Leon Michałowski.

Bramki: Tadek Jaremek 3, Michał Prędki.

W sobotę 26 maja rozgrywaliśmy w Rembertowie wyjazdowy mecz ligowy w lidze Orlików z drużyną Balkan Team.
Był to bardzo trudny mecz dla nas. Rozgrywany w ulewnym deszczu, na śliskim boisku, z przeciwnikiem silniejszym od nas fizycznie i walczącym o każdy metr boiska. My przystąpiliśmy do tego spotkania bez naszych dwóch najlepszych snajperów Tadka Jaremka i Julka Kucieja. Na szczęście nasz zespół nie raz już pokazał, że naszą siłą jest gra zespołowa i walka jeden za drugiego. Tak własnie było w tym meczu. Tym razem rolę snajperów przejęli inni zawodnicy. Najpierw dwukrotnie strzelił Szymon Janowicz, po dwóch indywidualnych akcjach Michała Prędkiego, następnie swoją debiutancką bramkę w lidze strzelił Krystian Boguradzki (rocznik 2009!) i dwie ważne bramki ze stałych fragmentów gry dorzucił Mateusz Wierzchołowski (w tym jedną z karnego). Brawo dla całej drużyny. Na pochwałę zasługują wszyscy zawodnicy. Miło było patrzeć jak w takich warunkach wspierają się nawzajem i dają na boisku z siebie wszystko!

Balkan Team 3 - 5 Grom Warszawa (2-2)
Skład Gromu: Maciej Kiełczyk - Mateusz Wierzchołowski, Ernest Kiljański, Michał Prędki, Bartek Latek (kapitan), Szymon Janowicz, Krystian Boguradzki oraz Kuba Kuryś, Alek Kardasz, Karol Pokrzywnicki, Kuba Kiełczyk.