O Klubie

Klub powstał w 2008 roku. Zaczęliśmy od B klasy jako Grom Lipowo. Po pierwszym sezonie awansowaliśmy do A klasy. Po spędzeniu trzech sezonów na tym poziomie rozgrywek przebiliśmy się do Ligi Okręgowej. Tutaj musieliśmy powalczyć cztery sezony i awansowaliśmy do IV ligi. Na jesieni 2015 roku zmieniliśmy nazwę (i herb) na Grom Warszawa. Obecnie gramy w Lidze Okręgowej, grupa Warszawa 2. Nasze największe sukcesy to oczywiście awanse – do A klasy, Ligi Okręgowej i IV ligi. Równocześnie prowadzimy pracę z młodzieżą, głównie z warszawskich Domów Dziecka. Przez wiele lat nasi podopieczni występowali na boiskach w klasach od U-11 do U-16.

Piłkarze Gromu uczestniczą też w organizacji największej na świecie imprezy piłkarskiej dla dzieci z placówek opiekuńczo wychowawczych z całego świata – Mistrzostwach Świata Dzieci z Domów Dziecka.

Nasze treningi i mecze odbywają się na boisku AWF ul. Marymoncka 34 w Warszawie.

Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży prowadzone przez Klub Sportowy Grom Warszawa, który działa w strukturach Stowarzyszenia Kultury Fizycznej Vita Activa współfinansuje m.st. Warszawa.

Seniorzy

loading...

Sponsorzy i Partnerzy