W sobotę 10 lutego Grom Junior rozegrał trzy mecze w lidze zimowej rozgrywanej na Soccer Arenie.

W pierwszym meczu nasi najmłodsi zawodnicy Grom Junior 2009 zmierzyli się z zespołem AP Wilki II. Nasi chłopcy grali bardzo ambitnie, momentami również widowiskowo i odnieśli zasłużone zwycięstwo 9-3 (2-0). Dla kilku z nich był to pierwszy w życiu mecz ligowy, dlatego było to dla nich duże przeżycie! W naszym zespole wystąpili również chłopcy z rocznika 2010 i zaprezentowali się bardzo dzielnie.

W drugim meczu Grom Junior 2008 spotkał się z drużyną Olimp Brwinów. Nasz zespół z powodu choroby kilku zawodników, zagrał w dość eksperymentalnym składzie. Podobnie jak w poprzednim meczu zagrało kilku debiutantów, a także chłopców z rocznika 2009. Mimo to, zagraliśmy bardzo dobry mecz. Stworzyliśmy wiele ciekawych akcji i graliśmy bardzo ambitnie. Po meczu, który kosztował naszych zawodników wiele wysiłku wygraliśmy zasłużenie 5-2 (1-0)! Na indywidualne pochwały zasłużyła Wiktoria Boguradzka, która była w tym meczu kapitanem i strzeliła dwa ważne gole.

Trzeci rozegrany mecz tego dnia, to był spektakl tylko dla widzów o mocnych nerwach. Naprzeciwko siebie stanęły zespoły Grom Junior 2007 i BKS 7 Warszawa. Mecz od pierwszego gwizdka był bardzo emocjonujący, zacięty i nieprzewidywalny. Oba zespoły postawiły na otwartą i ładną dla oka grę ofensywną, zapominając nieco o obronie. Padło mnóstwo goli i szala zwycięstwa przechylała się raz na jedną, raz na drugą stronę. W początkowej fazie meczu nasi przeciwnicy prowadzili już 1-3, potem było 3-3, następnie to my prowadziliśmy 5-4, żeby  na dwie minuty przed końcem przegrywać 8-9! Nasz zespół pokazał jednak, że zawsze walczy do końca i udało nam się wyrównać, a dosłownie na kilka sekund przed końcem strzelić zwycięskiego gola na 10-9. Było to już 6 kolejne zwycięstwo Grom Junior 2007 w tej lidze.

Była to udana sobota dla naszych zespołów. Nasi podopieczni zebrali dużo nowych doświadczeń i nauki w praktyce. Dla kilku z nich był to ponadto bardzo emocjonujący pierwszy w życiu występ ligowy!

Podsumowanie:
1. Grom Junior 2009 - AP Wilki II 9-3 (2-0)


2. Grom Junior 2008
- Olimp Brwinów 5-2 (1-0) 

3. Grom Junior 2007 - BKS 7 Warszawa 10-9 (5-4).