W 3 kolejce ligi Okręgowej pokonaliśmy na wyjeździe Przyszłość Włochy 2-0! 💪👏 Nie był to jednak dla nas łatwy mecz. Od początku graliśmy zbyt nerwowo i nie mogliśmy złapać naszego rytmu gry. Stwarzyliśmy sobie co prawda sytuacje podbramkowe, ale nasza ofensywa fatalnie pudłowała w idealnych do wykończenia akcjach. Dodatkowo gospodarcze ambitnie walczyli o każdy metr boiska i dość długo utrzymywał się rezultat bezbramkowy. Pierwsza bramka dla nas wpadła dopiero w 52 minucie spotkania, kiedy to w zamieszaniu podbramkowym po rzucie rożnym, gola dla nas zdobył Przemysław Więczek! ⚽️ Druga bramka dla nas wpadła w 68 minucie spotkania. Jej autorem był Jan Pietraszkiewicz, który chwilę wcześniej zameldował się na boisku! ⚽️ Do końca spotkania wynik nie uległ już zmianie. Mieliśmy jeszcze kilka doskonałych sytuacji do zdobycia gola, ale swój dzień miał bramkarz gospodarzy, który kilka razy szczęśliwie obronił swój zespół w nieprawdopodobnych wręcz okolicznościach.🤪 Brawa dla naszych zawodników za kolejne trzy punkty. Teraz trzeba już myśleć i przygotować się do kolejnego ligowego meczu!🏋️‍♂️
Przyszłość Włochy 0-2 Grom Warszawa (0-0).
Grom: Sebastian Nowiński – Dariusz Piwowarek, Szymon Michoński, Konstantyn Ślęzak (Jan Pietraszkiewicz 66’), Rafał Barzyc (73’ Paweł Michalak), Przemysław Więczek, Daniel Nawrocki (83’ Łukasz Choiński), Michał Bruździak, Adrian Zawadka (kapitan), Kacper Charyton Karol Jaszczołt (57’ Vitalii Madryk).
Rezerwowi: Jakub Dutkowski, Maksymilan Gralec, Jan Pietraszkiewicz, , Oleksii Tarasov, Łukasz Choiński, Vitalii Madryk, Paweł Michalak.
Bramki: Przemysław Więczek 52’⚽️, Jan Pietraszkiewicz 68’⚽️.