To już dzisiaj! Kolejny mecz ligi okręgowe!

DZIŚ DZIEŃ MECZOWY - PRZYPOMINAMY ZASADY BEZPIECZEŃŚTWA!
Dziś o 20.00 na boisku przy ul. Okopowej 55 a rozegramy kolejny mecz w Lidze Okręgowej. Naszym przeciwnikiem będzie Passovia Pass.
Uprzejmie informujemy, że ze względu na COVID-19 MZPN ustanowił specjalne wytyczne dotyczące rozgrywania meczy – prosimy o szczegółowe zapoznanie się z WYTYCZNYMI i ZASADAMI BEZPIECZEŃŚWA, które znajdziecie pod linkiem:
Najważniejsze z nich to:
- ⚽️ wszystkie mecze będą rozgrywane bez udziału kibiców gości,
- ✍️ drużyna gości musi przesłać do gospodarza zawodów, najpóźniej na 24 godziny przed meczem, listę osób które przyjadą na mecz (kadra zawodnicza, kadra kierownicza, kadra szkoleniowa, sponsorzy, sympatycy – maksymalnie 40 osób). Prosimy o przesłanie takich danych na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
- ✍️ kibice Gromu, którzy przyjdą na mecz będą musieli wpisać się na specjalną listę i wypełnić właściwe OŚWIADCZENIE NA MECZ
- ✍️prosimy o zachowanie bezpiecznej odległości podczas oglądania meczu
Prosimy o wyrozumiałość w związku z zaistniałą sytuacją i zastosowanie się do wszystkich wymagań. Do zobaczenia na meczu😀 !!!