W sobotę 24 lutego przystąpiliśmy do dwóch meczy w lidze jesienno-zimowej rozgrywanej na Soccer Arenie (tym razem pauzował Grom Junior 2008).

Najpierw do boju ruszył Grom Junior 2009. W naszym zespole tradycyjnie wystąpili zawodnicy z rocznika 2009, jak i najbardziej wyróżniający się z rocznika 2010. Na przeciw nas stanęła ekipa Tygrysy Orkana II 2009. Po dobrym, wyrównanym meczu zremisowaliśmy to spotkanie 4-4.

Następnie na plac wyszła niepokonana w tej edycji ligi ekipa Grom Junior 2007. Naszym przeciwnikiem był zespół GKP Targówek II 2007.  Mimo, że przystąpiliśmy do tego meczu zdziesiątkowani przez grypę, to od początku stwarzaliśmy dogodne sytuacje podbramkowe i pierwsi strzelaliśmy gole. Do przerwy wygrywaliśmy 4-1 i nie wykorzystaliśmy jeszcze kilku stuprocentowych sytuacji. W drugiej połowie mecz zupełnie się odmienił. Nasi przeciwnicy mocno na nas ruszyli i to oni zaczęli strzelać gole. Po kilku minutach był już remis 4-4. Do końca spotkania mecz był bardzo zacięty,  nie potrafiliśmy wykorzystać kilku świetnych okazji i po dramatycznym meczu skończyło się na remisie 7-7. Jednak remis ten wystarczył, aby nasi podopieczni wygrali całą ligę. Gratulacje!