Wspaniały mecz naszej drużyny w Lidze Orlików!
Nasz młody zespół Grom Junior 2008 zdecydowanie pokonał Turbo Football Accademy. Chłopcy zagrali z ogromnym zaangażowaniem. Miło było patrzeć jak funkcjonował nasz zespół – wszyscy się wspierali, motywowali i nawzajem sobie podpowiadali. W naszej grze było dużo pozytywnej energii i chęci do gry, czego efektem było wiele nietuzinkowych akcji i piękne gole. Trudno kogoś wyróżnić bo wszyscy grali dziś dla zespołu. Na uwagę zasługują debiutanckie bramki Filipa Rumiaka i Karola Pokrzywnickiego w barwach naszego klubu w meczach ligowych! Mamy nadzieję, że ten mecz zmotywuje naszych zawodników do jeszcze większej pracy na treningach!!!

Turbo Football Accademy 1 - 14 Grom Warszawa (1-9)

Skład Gromu 2008: Bartek Remiszewski – Filip Rumiak, Ernest Kijlański, Szymon Janowicz, Kacper Markowski, Krystian Boguradzki, Julek Kuciej (kapitan) oraz Witor Matysiak i Karol Pokrzywnicki.

Bramki: Szymon Janowicz (3 min), Filip Rumiak (4 min), Szymon Janowicz (9 min), Kacper Markowski (12 min), Julek Kuciej (13’), Krystian Boguradzki (14’), Julek Kuciej (12’) Krystian Boguradzki (28’), Julek Kuciej (35 ‘), Karol Pokrzywnicki (38’), Julel Kuciej (41’), Julek Kuciej (42’), Julek Kuciej (48’), Krystian Boguradzki (50’).

Jako trenerzy jesteśmy oczywiście dumni z gry naszych podopiecznych, jednak dziękujemy drużynie gospodarzy za zaangażowanie i walkę do końca. Należy bowiem pamiętać, że w tym wieku najważniejsza jest nauka i mecze drużyn młodzieżowych kierują się swoimi prawami. Wystarczy tylko dodać, że był to 3 nasz mecz ligowy (zadebiutowaliśmy w lidze we wrześniu – gra się tutaj 4x 15 minut, 6 zawodników w polu plus bramkarz). Dwa poprzednie przegraliśmy z KS Drukarz III 3-12 (bramki Szymon Janowicz 2 i Igor Ozimek 1) oraz z KS Delta II 0-6. Czekamy z niecierpliwością na kolejne mecze!