W dniu 6 czerwca rozgrywaliśmy tzw. mecz na szczycie w lidze Orlików E1 MZPN. Tym razem zmierzyliśmy się z liderem - zespołem UKS Orlik Mokotów, z którym przegraliśmy dwa tygodnie temu po bardzo dramatycznych okolicznościach 6-7.

Bardzo chcieliśmy się zrewanżować liderowi i do meczu przystąpiliśmy bardzo skoncentrowani. Nie był to w naszym wykonaniu może piękny mecz (przyzwyczailiśmy już naszych kibiców do ładnych, przebojowych akcji), nie graliśmy tak jak zwykle szybkimi podaniami, za dużo było niepotrzebnej nerwowości, ale za to byliśmy zabójczo skuteczni w ataku i bardzo pewni w obronie. Pierwszego gola zdobyliśmy już w 20 sekundzie meczu, kiedy to sprytne podanie Szymona Janowicza wykorzystał Tadek Jaremek. Przeciwnicy nie mogli sobie w ogóle poradzić z naszymi  ofensywnymi zawodnikami i do przerwy było 4-0, po 3 bramkach Tadka Jaremka i jednym trafieniu Bartka Malca. Druga połowa meczu wyglądała podobnie. Kontrolowaliśmy przebieg meczu, strzelaliśmy kolejne gole i odnieśliśmy zasłużone zwycięstwo 8-1!
Brawo dla całej drużyny, wszyscy zasłużyli na pochwały. Bardzo pewnie zagrał nasz bramkarz i obrońcy. Na uwagę zasługuje również powrót do składu po dłuższej przerwie i dobra gra Wiktorii, 3 gole Tadka i debiutanckie trafienie w lidze Alka Kardasza! Dobrze grali także nasi ofensywni zawodnicy, czyli Julek, Szymon, Michał i Bartek, którzy nie dawali wytchnienia obrońcom przeciwników. Bardzo solidnie zagrał również Karol i Leon. Oby tak dalej.
Skład Gromu: Maciej Kielczyk - Mateusz Wierzchołowski, Ernest Kijlański, Szymon Janowicz, Wiktoria Boguradzka, Michał Prędki, Tadek Jaremek oraz Julek Kuciej, Bartek Malec, Karol Pokrzywnicki, Leon Michałowski, Kuba Kielczyk.