W sobotę 9 czerwca rozegraliśmy przedostatnią kolejkę w lidze Orlików MZPN. Tym razem na wyjeździe zmierzyliśmy się z zespołem AP Giganci. 

Od początku meczu staraliśmy się grać podaniami i konstruować ładne akcje. Dużym wyzwaniem dla zawodników był ogromny upał tego dnia. Jednak lepiej znieśliśmy trudne warunki pogodowe i na boisku pokazaliśmy ładną zespołową grę, dużo ciekawych akcji i fajnych zagrań. Do przerwy prowadziliśmy 2-0.Po przerwie za prezentowaliśmy się bardzo widowiskowo. Szybkie akcje, ładne podania i mnóstwo goli. Mecz zakończył się naszych wysokim zwycięstwem 8-1. Na uwagę zasługuje niesamowite interwencja naszego bramkarza, kiedy to pod koniec meczu bardzo pewnie obronił wydawać się mogło stuprocentowego gola dla przeciwników i 4 gole strzelone przez Julka Kucieja.
Dzięki temu zwycięstwu, na kolejkę przed końcem ligi, zapewniliśmy sobie pierwsze miejsce w tabeli!!! Brawo dla całej drużyny!
Skład Gromu: Maciek Kielczyk - Mateusz Wierzchołowski, Ernest Kijlański, Szymon Janowicz, Wiktoria Boguradzka, Michał Prędki, Tadek Jaremek oraz Julek Kuciej, Krystian Boguradzki, Alek Kardasz, Kacper Markowski, Leon Michałowski i Kuba Kielczyk.
Bramki: Julek Kuciej -4, Mateusz Wierzchołowski 2, Krystian Boguradzki i Tadek Jaremek.